Вартий Своїх Грошей! - Отзыв о Canon PowerShot G1X Mark II

От Гость, опубликован 2013-08-01 00:00:00

Гость 1 августа, 2013 год довго вибирав між Canon 550d і Nikon d5100 і дуже радий що вибрав його,відразу купив 2 запасні батареї і про акум взагалі не думаю... також взяв штатив і сумочку.
Вночі можу сміливо ISO піднімати до3200-6400 шуму дуже мало!!!
Ідеалів не буває,у кожного ФотоАпарата є + і - як і в людей,такщо кожен вибирає те що йому по душі , якщо хочете можу скинути фоток для оцінки...
Достоинства:
  1. Фотки та відео просто Бомба,надійний металевий корпус з поворотний дисплеєм,оптика на рівні дорогих обєктивів,тому і такі різькі та якісні фото в парі з класною матрицею,знімав паостійно в JPEG недавно перейшов в RAW і просто в шоці на скільки чіткіші і якісніші фотки стали
Недостатки:
  1. Автофокус не дуже але для мене головне якість фото та відео в чому йому нема рівних враховуючи його компактність,батареї вистачає на 200-400 фото залежно від того яке освітлення і чи багато лазаєш по настройках

Canon PowerShot G1X Mark II

Тип камеры:цифровой компактМатрица:12.8 МП, 18.7x14 mmДисплей:3 '', поворотный, сенсорныйВидео:1920x1080 пикс 30 к/сУвеличение:5 крат, фокусное: 24 - 120 ммВес фотоаппарата:553 г

Фотоаппараты

Техника Современной Съемки