Чистый натуральный продукт - Отзыв о Мамоклам

От Ольга, опубликован 2021-12-26 19:43:26

Ольга 26 декабря, 2021 год У меня мамоклам пьет подруга, она порекомендовала мне этот препарат. Хорошо помогает по-женски, и еще для иммунитета полезный. У меня как раз нужно и там, и там)) А еще свекрови гинеколог выписала его при кистах в груди. Сейчас пьем с ней вместе, обе бегаем в аптеку за новой пачкой. Помогает и мне и ей - меньше чувствуем свои недомогания, хотя она пьет каждый день по две таблетки трижды постоянно, а я по одной и только перед своими женскими днями, три раза в день. Хорошо, что там ламинария, чистый, натуральный продукт, и мы ни рискуем своим здоровьем когда принимаем такой препарат.

Do'stim mamoklam ichadi, u menga bu preparatni tavsiya qildi. Bu ayolning yo'lida yaxshi yordam beradi, shuningdek, immunitet uchun ham foydalidir. Menga u erda ham, u erda ham kerak)) Va ginekolog uni ko'krak qafasidagi kistalar bilan qaynona uchun yozgan. Endi biz u bilan ichamiz, ikkalamiz yangi paket uchun dorixonaga yuguramiz. Bu menga ham, unga ham yordam beradi - biz kasalliklarimizni kamroq his qilyapmiz, garchi u kuniga uch marta ikki tabletka ichsa ham, men esa kuniga uch marta bir marta va faqat ayollar kunlarimdan oldin ichaman. Sof, tabiiy mahsulot bo‘lgan laminariya borligi ma’qul, bunday dorini qabul qilganimizda sog‘lig‘imizni xavf ostiga qo‘ymaymiz. Мамоклам - Чистый натуральный продукт

Мамоклам

Мамоклам