Покупка атозапчастей в RestAuto отзывы

Оцените Покупка атозапчастей в RestAuto

все супер

Олег 30 января, 2023 год
Друзі порадили цю компанію тому замовив кронштейн для кріплення фар, чекав 10 днів. Зараз запчастина вже встановлена, все супер.

дякую

КОСТЯНТИН 30 января, 2023 год
Замовляв Ford focus mk3 передню панель, дуже задоволений, що замовив саме в вас. Буду користуватися вашими послугами знову.

рекомендую

Макс 30 января, 2023 год
Ручка перемикання передач до audi a3. Просто ідеальна як рідна.Дякую.

дякую за амортизатор

Валєра 30 января, 2023 год
Замовив на даному сайті амортизатор передній лівий
на Іnfiniti q70. Гарна ціна, ідеальний стан

Віталіна

Віталіна 25 января, 2023 год
Замовила капот на subaru, замовила на RESTAUTO, за рекомендацією друзів. Все чудово, дякую

Макс 25 января, 2023 год
Мій ідеальний правий задній ліхтар вже стоїть на Mazda6. Покупкою задоволений.

рест

Саша 25 января, 2023 год
Усім привіт. Дуже рекомендую цю компанію, неодноразово замовляв запчастини на своє авто

ДЯКУЮ

ОЛЕГ 19 января, 2023 год
РЕКОМЕНДУЮ! Замовляв накладку порогу багажника, прийшла у відмінному стані , така як на фото. Дякую.

Буду замовляти ще

Славік 6 января, 2023 год
Мені подобається, гідний магазин, в ньому можна придбати все необхідне для авто, а ціни мінімальні

раджу

Ростислав 6 января, 2023 год
Шукав нещодавно колодки до автомобіля, багато різних магазинів знайшов але їх там не було, Тільки на RESTAUTO знайшов і за невисокою ціною. Замовив, все приїхало у відмінному стані, дякую!

ДЯКУЮ

Саша 5 января, 2023 год
Замовляв запчастини для двох авто(вольво ХС90 та мазда СХ5). Залишився задоволений, Рекомендую...

Аркадій 5 января, 2023 год
Замовляв диски до свого форда приїхали швидко – вже поставив)))))) Працював із менеджером Володимиром– супер менеджер. Супер команда. Рекомендую.

подобається

настюха 4 января, 2023 год
Цей магазин подобається мені своїм великим асортиментом та адекватними цінами на весь асортимент продукції. У грудні придбала паливний фільтр. Моє замовлення обробили досить швидко, доставили також швидко.

Дякую

Максим 4 января, 2023 год
Хороший інтернет магазин. Потрібно було поміняти на автомобілі акумулятор, замовив у вашому магазині, все влаштувало і якість товару, і ціна прийнятна. Сподобалися ввічливі менеджери, здійснили доставку в обумовлений термін. Загалом сподобався мені цей інтернет магазин, багатий вибір товару та гарні ціни. Всім задоволений.

лайк

Олег 3 января, 2023 год
Замовляв кришку багажника на BMW прийшла навіть краща, ніж на фото, вчасно. RESTAUTO, молодці. Був приємно вражений швидкістю доставки і самою з/ч.

Дуже дякую

Тарас 3 января, 2023 год
Замовляли поворотнік з туманкою на своє авто. Товар прийшов дуже якісно упакований, за що дякуємо.

Круто!

Андрій 29 декабря, 2022 год
Придбав опору амортизатора на Mercedes . Замовлення прийшло швидко, без дефектів, круто!) Дякую, будемо співпрацювати і далі)

дякую менеджеру Владу

Анастасія 29 декабря, 2022 год
Прийшло все вчасно, і за найкращою ціною в Україні. Замовила крило на мій меганчик. Менеджер допоміг підібрати найкращий варіант.

Дуже задоволений

Толік 29 декабря, 2022 год
Рекомендую. Дуже задоволений роботою співробітників цієї компанії. Замовляв запчастини для своєї машини і не розчарувався, що потрапив на цей сайт. Дешевше ніж на інших сайтах, з менеджерами приємно було поспілкуватись, допомогли з вибором запчастин. Так що ще раз Рекомендую.

Задоволений абсолютно усім.

Рома 29 декабря, 2022 год
Задоволений абсолютно усім.Замовляв задні стопи, все супер, і запчастини, і робота менеджерів. 10 з 10

все супер

Антон 28 декабря, 2022 год
Сервіс класнний, рекомендую усім. Завжди підкажуть і дпоможуть. Ціни файні на запчастини, буду замовляти ще

раджу

Андрій 28 декабря, 2022 год
Доброго дня всім,замовляв фару на Рено, прийшла дуже швидко і менеджери порадували своєю компетентністю, всім раджу

Дякую менеджеру

Сергій 26 декабря, 2022 год
Крило на мазду замовив на Реставто, за 10 днів моя з/ч була у мене, добре запакована і у відмінному стані. Дякую менеджеру , що допоміг підібрати.

ВСЕ СУПЕР

Олег 26 декабря, 2022 год
Товар упакований був відмінно, проблем із замовленням не було.Замовляв кулісу на авто, все приїхало як на фото, менеджери зв'язалися швидко.

Дякую

Микола 26 декабря, 2022 год
Мені знадобилося крило праве заднє на мою skoda octavia . Прийшло за 10 днів, таке як в описі на сайті. Одним словом все добре.Дякую

Дуже задоволений

Тарік 26 декабря, 2022 год
Вирішив лишити відгук про компанію.Замовляв тут запчастини до свого мотоцикла. Дуже задоволений. Дякую

Буду замовляти ще

Артур 22 декабря, 2022 год
Замовляв кришку багажника, все чудово. І проконсультували і чекати довго не прийшлось, запчастина в гарному стані, однозначно задоволений

Дякую менеджеру Олександру

Дмитро 22 декабря, 2022 год
Замовив деталь для пежо, все прийшло оперативно, гарна якість і хороше обслуговування.Дякую менеджеру Олександру за допомогу

супер

Діма 21 декабря, 2022 год
Проконсультували, замовили, надіслали, отримав. Все чітко, дякую. Запчастини Агонь

не прогадав, дякую

Микола 21 декабря, 2022 год
Після розмови з менеджером був приємно вражений. Він запропонував оригінальне дзеркало в дуже хорошому стані і що ще приємніше виявилося в колір авто і за ціною дешевше Китаю. Я навіть відразу сумнівався думав развод якийсь, але коли менеджер скинув мені реальні фото, я вирішив ризикнути. І не прогадав, дякую

Покупка атозапчастей в RestAuto

Автозапчасти