Покупка атозапчастей в RestAuto отзывы

Оцените Покупка атозапчастей в RestAuto

Всім рекомендую.

Захар четверг, 6 октября
Вже не вперше замовляю комплектуючі запчастини та інше приладдя до авто і ще не разу не підвели хлопці. Постійно швидко зв'язуються надають допомогу у підборі тієї чи іншої запчастини. Днями робив ТО із заміною вже придбаних запчастин. Все підійшло і, за словами майстра, запчастини оригінальні. Машина працює як годинник. Щиро Дякую. Сподіваюся на подальшу співпрацю. Всім рекомендую.

Дякую хлопцям за допомогу

Сергій четверг, 6 октября
Замовляв вентилятор опалення салону. Прийшлось трохи зачекати, але воно того варте, запчастина в ідеальному стані ще й не вартує багато . Дякую хлопцям за допомогу

Дуже класний магазин

Михайло среда, 5 октября
Дуже класний магазин, в наявності великий асортимент та й під замовлення вистачає.По сервісу все швидко, якісно. Одразу передзвонюють і уточняють ваше замовлення.Рекомендую

Дякую. Рекомендую

Степан среда, 5 октября
Вперше купував на цьому сайті. Замовлення зробив пізно увечері. Наступного дня зранку передзвонили, щоб уточнити деталі. Відправили того ж дня, товар був у наявності. Дякую. Рекомендую

дякую велике

Філіп понедельник, 3 октября
Дякую велике, все на вищому рівні дуже радий і далі замовлятиму запчастини у вас. Все було підібрано по машині так як треба. Консультант, розповів все дуже докладно і допоміг підібрати запчастину.

Дуже дякую за допомогу

Ростислав понедельник, 3 октября
Єдиний з інтернет-магазинів який зміг знайти мені на мою Hyundai Santa fe 2017 року з США запчастини для ТО.Дуже дякую за допомогу

Замовленням задоволений

Діма понедельник, 3 октября
Замовленням задоволений, менеджер відповів майже відразу, весь товар підійшов. Прийшов вчасно і гарної якості. Дякую.

За тиждень все отримав

Коля понедельник, 3 октября
Замовляв фільтра та ремені.Замовлення оформили швидко. За тиждень все отримав

Завжди все є

Максим пятница, 30 сентября
Завжди все є. Хороші ціни. Доставка працює добре.
Чудове ставлення до покупців. Раджу всім замовляєте на RESTAUTO

Задоволений співпрацею

Орест пятница, 30 сентября
Придбав комплекти гальмівних дисків на перед і зад автівки , обидва підішли і працюють чітко. Дякую

задоволений своєю покупкою

Святослав вторник, 27 сентября
Вперше замовив запчастини на цьому сайті. Легко було шукати потрібну запчастину по виробнику і ціні. Товар був добре упакований , задоволений своєю покупкою

Дякую

Сергій вторник, 27 сентября
На мого "Пижика" запропонували великий вибір виробників, а відповідно і цін, вибирай, що хочеш. Вибрав, зробив предоплату, за тиждень усі з/ч у мене. Дякую

Дякую за якісні запчастини

Андрій вторник, 27 сентября
Запчастини на будь-який смак та гаманець. Завжди замовляю на restauto, усім задоволений

Рекомендую всім

Валерій воскресенье, 25 сентября
Замовляю не вперше, завжди все відмінно. Підбір, відправлення, ціни та якість запчастин. Плюс як додатковий бонус допомога співробітників у виборі запчастин. Рекомендую всім.

Рекомендую цей магазин колегам та друзям

Ростислав воскресенье, 25 сентября
Цієї осені проявились шуми в підвісці автомобіля. Всі запчастини які я замовив на restauto отримав мегашвидко і саме головне проблеми з підвіскою вирішені.Рекомендую цей магазин колегам та друзям!!!

довіряю цій компанії

Максим пятница, 23 сентября
Часто замовляю у цьому магазині, останній раз замовив усі запасні частини на підвіску ситроен берлінго 2,0 (дизель) Все прийшло швидко, довіряю цій компанії

Дякую що створили такий гарний магазин

Рома пятница, 23 сентября
Купую тільки тут,якість відповідає опису ,ціни доступні Дякую що створили такий гарний магазин)

Супер

Денис четверг, 22 сентября
Замовив гальмівні колодки, підійшли добре і головне прибули вчасно. Дуже вдячний працівникам RESTAUTO.

Все супер. Рекомендую

Олег четверг, 22 сентября
Друг порадив ваш магазин замовляю тут не вперше, якістю товару задоволений, якість обслуговування теж на висоті. Все супер. Рекомендую.

Раджу

Артур среда, 21 сентября
Раджу!
Замовили швидко, зробили передоплату. За 10 днів прийшов бампер такий як потрібно . Дякуємо за сервіс. В майбутньому буду замовляти ще

Дякую за допомогу

Андрій среда, 21 сентября
Замовили блок керування двигуном на Volkswagen Дякуємо менеджеру Сергію за консультацію та допомогу. А також за гарну запчастину

Ціна дуже хороша!

Тарас четверг, 15 сентября
Замовив бачок омивача, прийшов як на мене дуже швидко , бо це ж з Польщі ще й в теперішній непростий час. Одним словом за 10 днів ! Ціна теж дуже хороша!

Ростислав среда, 14 сентября
Замовляв заднє крило та двері на BMW все ідеально , а ціна просто бомба. Рекомендую

Все підійшло, все працює

Дмитро среда, 14 сентября
Замовляв до свого авто, корпус фільтра палива. В режимі розмови оформив замовлення. Через 10 днів запчастина була у мене. Все підійшло, все працює. Дякую!

Без нарікань

Пан Микола среда, 14 сентября
Менеджери -консультанти прості в спілкуванні. Замовив в них капот та противотуманку. Все відправили, все прийшло. Подякував

все гаразд

Регіна вторник, 13 сентября
Купила дзеркало до мерседесу. Прийшло ціленьке, дуже переживала, що не дійде. Але все гаразд. Дякую менеджеру Володимиру за допомогу.

Прийшла, справна. Дякую.

Максим понедельник, 12 сентября
Замовляв у них автомагнітолу,так як в Україні таку не знайшов, замовив з Польщі. Прийшла, справна. Дякую.

ціни адекватні

Толік воскресенье, 11 сентября
Хлопці молодці швидко знайшли і привезли до Києва бампер на Nissan Primera p12. Дуже оперативно та ціни адекватні.

Особисто я всім задоволений!

Леонід воскресенье, 11 сентября
Звернувся до хлопців за порадою брата, сам замовляв уперше. Посилка прийшла швидко та саме та, що була обрана мною! Особисто я всім задоволений! Хлопці допомогли вибрати деталь саме для мого автомобіля.

Все підійшло, все працює

Дима пятница, 9 сентября
Замовляв до свого авто, Toyota Avensis T25, корпус фільтра палива.Все підійшло, все працює. Рекомендую

Покупка атозапчастей в RestAuto

Покупка атозапчастей в RestAuto