Покупка атозапчастей в RestAuto отзывы

Оцените Покупка атозапчастей в RestAuto

Без нарікань

Пан Микола 14 сентября, 2022 год
Менеджери -консультанти прості в спілкуванні. Замовив в них капот та противотуманку. Все відправили, все прийшло. Подякував

все гаразд

Регіна 13 сентября, 2022 год
Купила дзеркало до мерседесу. Прийшло ціленьке, дуже переживала, що не дійде. Але все гаразд. Дякую менеджеру Володимиру за допомогу.

Прийшла, справна. Дякую.

Максим 12 сентября, 2022 год
Замовляв у них автомагнітолу,так як в Україні таку не знайшов, замовив з Польщі. Прийшла, справна. Дякую.

ціни адекватні

Толік 11 сентября, 2022 год
Хлопці молодці швидко знайшли і привезли до Києва бампер на Nissan Primera p12. Дуже оперативно та ціни адекватні.

Особисто я всім задоволений!

Леонід 11 сентября, 2022 год
Звернувся до хлопців за порадою брата, сам замовляв уперше. Посилка прийшла швидко та саме та, що була обрана мною! Особисто я всім задоволений! Хлопці допомогли вибрати деталь саме для мого автомобіля.

Все підійшло, все працює

Дима 9 сентября, 2022 год
Замовляв до свого авто, Toyota Avensis T25, корпус фільтра палива.Все підійшло, все працює. Рекомендую

Доставлено все вчасно

Вова 9 сентября, 2022 год
Приємно працювати із порядними людьми.Замовляв велику кількість запчастин на Лексус . Все відповідало фото. Запакували чудово. Доставлено все вчасно. Дякую.

Дякую за допомогу

Кирил 8 сентября, 2022 год
Мав недовіру до всіляких "разборок",але прийшлося перший раз у житті звернутись, тому лишаю відгук про роботу цієї компанії . Досвід роботи з restsuto позитивний, буду замовляти ще, дякую за допомогу

подяка

єгор 8 сентября, 2022 год
Товар приїхав бистро і без дефектів , дякую менеджеру Владу за якісну консультацію та гарне знання своєї справи

Однозначно звертатимусь ще

Даня 7 сентября, 2022 год
Робив замовлення на бампер, підібрали те, що потрібно, прийшов швидко, забрав, встановили все супер. Однозначно звертатимусь ще

Буду й надалі з вами працювати

Максим 6 сентября, 2022 год
Буду й надалі з вами працювати!!! Замовляв в хлопців аірбеги до Ford C-Max, та фільтр повітряний , дуже швидко все приїхало , все ок , дякую.

Рекомендую цю компанію

Мирослав 6 сентября, 2022 год
Замовляв масляний насос, ніде не міг знайти такий, на цьому сайті знайшов, відправили швидко, дякую за консультацію менеджеру. Рекомендую цю компанію

Звертатимусь ще

Тімур 6 сентября, 2022 год
Дякую за консультацію та швидку доставку! Усі запчастини оригінал, як і обіцяли. Ваш сайт тепер в закладках, звертатимусь!

дякую за допомогу

Артур 4 сентября, 2022 год
Дякую, швидка доставка, товар відповідає опису, менеджеру Владиславу дякую за допомогу.

5 з 5

Вова 2 сентября, 2022 год
Замовляв кріплення бампера на Ford Escape. Менеджер виявився клієнтоорієнтований проконсультував, допоміг з підбором та своєчасно відправив. Хлопці працюють на результат. Дякую

Все прийшло дуже швидко.

Сергій 1 сентября, 2022 год
Замовляв заднє крило та двері. Все прийшло дуже швидко. Рекомендую.

Без обману

Назар 1 сентября, 2022 год
Буду працювати з магазином і надалі, дякую)Замовлення прийшло вчасно, дуже надійно упаковано, повністю відповідає опису

Допомогли, рекомендую

Роман 31 августа, 2022 год
Відмінний сайт, сам не зміг знайти амортизатор, що цікавить. Написав відгукнулися відразу, знайшли за 15 хвилин, після передоплати отримав через тиждень.

Дуже дякую

Максим 31 августа, 2022 год
Замовляв фари на bmw f10, все пройшло чітко і швидко!
Шукав фари по Україні, потрібні були саме адаптивні, не міг знайти. Звернувся до хлопців, допомогли. Дякую.

можна довіряти

Андрій 30 августа, 2022 год
Хлопці, Дякую! Все підійшло! Блок прийшов як рідний! Запакований чудово! Стан Гарний!

все добре

Женя 30 августа, 2022 год
Все добре! Замовляв фару та скло. Дуже хвилювався, що приїде щось інше ніж на фото. Але все виявилося чудово і сервіс і запчастини

велике спасибі

Діма 25 августа, 2022 год
Привіт усім),дуже раджу цих хлопців,просто супер,замовляю періодично б/у запчастини у них,привозять швидко,ні разу не підвели,велике їм спасибі)!!!

Добре запаковано

Тарас 25 августа, 2022 год
Я замовляв шатунну зборку на suzuki ProX. замовлення прийшло за 10 днів
Добре запаковано. Абсолютно нова запчастина, точно така яку я і замовляв.

відгук

Марина 24 августа, 2022 год
Замовляла фару на авто, привезли навіть раніше за передбачуваний термін, дуже задоволена. Хоча спочатку поставилася дуже насторожено, але менеджер Сергій був дуже терплячий та люб'язний, за це окрема подяка! Рекомендую.

Рекомендую.

Олексій 24 августа, 2022 год
Почитав відгуки, не задоволені є завжди)) у мене все чудово, робив замовлення запчастин, по термінах все чітко, по деталях теж чітко, що замовив і отримав. Рекомендую.

Дякую, RESTAUTO

Максим 22 августа, 2022 год
Вдалих всім покупок! Замовлення надійшло в зазначений термін. Менеджер зв'язався швидко зі мною. Товар такий, як на фото. Дякую, RESTAUTO

відповідальний підхід до роботи

Сергій 22 августа, 2022 год
Замовляв диски собі на BMW через цю компанію. Залишився дуже задоволений , сервісом та термінами. Хлопці допомогли підібрати диски, окремо хочеться відзначити відповідальний підхід до роботи

Все в цілісності

Денис 18 августа, 2022 год
Дуже гарна компанія. Одні позитивні емоції. Дякуємо менеджеру Олександру, за сумлінне ставлення. Завжди на зв'язку допоможе з вибором і добіркою деталей. Деталі упаковані чудово. Все в цілісності

Рекомендую сайт restauto

Олександр 18 августа, 2022 год
Шукав оригінальні глушники на Kawasaki z1000 SX 2011 року. Менеджер Роман допоміг знайти їх у Польщі в ідеальному стані за найкращою ціною. Вибір був великий. Доставка зайняла близько 10 днів, як і заявлялося продавцем. Товаром дуже задоволений. Рекомендую сайт restauto

Дякую

Юрій 18 августа, 2022 год
Замовив кермо. Потрібно було дати передоплату. Переживав, та заплатив. Посилка прийшла навіть раніше за термін. Сайтом залишився задоволеним. Дякую

Покупка атозапчастей в RestAuto

Автозапчасти