Покупка атозапчастей в RestAuto отзывы

Оцените Покупка атозапчастей в RestAuto

Рекомендую магазин

Борис 31 октября, 2022 год
Замовив гальмівні колодки. Все добре, стали як рідні. Робив передоплату, але зараз у всіх так. Ціна найнижча, навіть з урахуванням доставки. Рекомендую магазин.

Топ

Тарік 31 октября, 2022 год
Довго шукав на лансер 10 решітку бампера верхню чорну (не хром) і заглушки для нижньої частини решітки. У хлопців замовив бо була гарна ціна. Все прийшло вчасно, якістю задоволений

відмінно

Анатолій 31 октября, 2022 год
ДЯКУЮ ЗА СПІВПРАЦЮ !!! Купив кнопку підігріву сидінь на Toyota LAND CRUISER PRADO у вас , товар отримав вчасно і без зауважень.

Відгук

Ренат 31 октября, 2022 год
Рідко пишу відгуки, практично ніколи)) Шукав собі задній амортизатор на INFINITI QX60. Ціни кусаються. Машинка на продаж, потрібна була 1 стійка, а всі продавали лише по 2. Хлопці знайшли для мене гарний варіант
Загалом, роботою задоволений.Дякую

Дякую RESTAUTO

Артур 27 октября, 2022 год
Все налагоджено. Та й ціни доступні. Загалом взагалі без претензій. Я так думаю. Фахівці хорошого рівня. Дякую RESTAUTO

Нарікань немає.

Сергій 27 октября, 2022 год
Сайт інтернет-магазину швидко працює, реалізований зручний підбір запчастин: від запчастини до моделі та навпаки. Крім того, менеджер компанії зателефонував для уточнення всіх деталей, дав рекомендацію щодо вибору. Доставили у вказаний термін, без запізнень. Нарікань немає.

Товаром задоволений

Миколай 27 октября, 2022 год
Купував свічки запалювання на Шкоду Рапід. Спочатку збирався взяти бренд кнехт, але менеджер підказав, що найкращі по свічках – це бош, я йому повірив та купив. Якістю повністю задоволений, свічки прийшли нові, в цілісній коробці, інструкція + гарантія на повернення були. Після отримання менеджер компанії передзвонив та уточнив чи все гаразд. Загалом сервісом задоволений, та й товаром теж!

Сервіс непоганий

Станіслав 27 октября, 2022 год
Купував гальмівні колодки для БМВ Х3. Для уточнення всіх деталей зв'язався із менеджером. Мені все пояснили та відповіли на запитання. Оформив замовлення, зачекав доставку, забрав запчастини

Все сподобалось

Руслан 26 октября, 2022 год
Купував зчеплення для шкоди октавії (авто старе, потрібна була заміна). Сподобалося те, що менеджер розповів про варіанти за вартістю та брендами. Хоча в них не особливо знаюся, але порекомендували оптимальний (на мій погляд) варіант.

Марк 26 октября, 2022 год
Сподобалося обслуговування та, звичайно ж, якість продукції. Купив ШРУС на Шевроле Авео і залишився задоволений. Замовлятиму ще.

Відгук

Антон 25 октября, 2022 год
Фара упакована ідеально! Хороший стан!
Доставили , як обіцяли !

restauto

Толік 25 октября, 2022 год
Всі запчастин були підібрані ідеально, замовлення доставлено своєчасно без будь яких проблем. Рекомендую!

Менеджера супер

Леонід 24 октября, 2022 год
Замовляв на цьому сайті тричі, після чого вирішив написати відгук! Усе працює чітко за схемою, подзвонив, замовив, зробив предоплату. Зачекав в рамках 10 днів. Отримав запчастину. Все.

Максим 24 октября, 2022 год
Замовляв корзину та диск зчеплення все прийшло таке як на фото та відповідало опису. Дякую

Діма 21 октября, 2022 год
Замовив в хлопців ліхтар задній лівий (білий поворот) VW Transporter , замовлення прийшло вчасно, запчастина справна. Дякую

буду замовляти і надалі

Артур 21 октября, 2022 год
Вже не вперше користуюся цим магазином. Ціни тішать. Нижче ніж у аналогічних сервісах. Купував у них весь комплект запчастин для ремонту передньої підвіски . Всім задоволений, буду замовляти і надалі

РЕКОМЕНДУЮ ДО СПІВПРАЦІ

сергій 20 октября, 2022 год
Доставили в Київ топливний фільтр на дизельный Додж. ВСЕ ДОБРЕ.

Руслан 20 октября, 2022 год
Часто замовляю у цьому магазині все працює чітко як годинник, продавці нормальні, швидко відправляють замовлення.
Дякую.

задоволений

Леонід 19 октября, 2022 год
Завжди надсилають те, що замовив і дуже швидко. Постійно передзвонюють та уточнюють пункти замовлення та пропонують аналоги якщо запчастини не виявилося в наявності. Не хочу наврочити, але поки що! я задоволений

Роман 19 октября, 2022 год
Купував колодки передні на фольсваген , прийшли гарної якості ,всім рекомендую молодці так тримати.

Успіхів!

Шурік 17 октября, 2022 год
Сміливо рекомендую компанію, менеджери надають максимум інформації, товар завжди відповідає опису, швидка доставка в обумовлені терміни, якість товару відмінна. Успіхів!

Рекомендую для співпраці

Тарас 17 октября, 2022 год
Із магазином працюю давно. З початку були запчастини для БМВ 316, тепер Мерседес 280. Асортимент запчастин великий, завжди широкий вибір за ціною та якістю, високо кваліфікована консультація, підбір запчастин завжди збігався з маркою автомобіля. Претензій та зауважень до роботи магазину я не маю, Рекомендую для співпраці.

Все добре

Ростік 16 октября, 2022 год
Купував натяжитель поліклінового ременя у зборі до свого авто. Все добре, притензій не має

Андрій 16 октября, 2022 год
Хочу лишити відгук, про компанію RESTAUTO, менеджера правильно задають питання про те яка деталь потрібна і дуже ввічливі. Запчастини хороші. Дякую.

Дякую дуже менеджерам та компанії

Алекс 14 октября, 2022 год
Привіт , брав в хлопців циліндр зчеплення, все супер гуд. Дякую дуже менеджерам та компанії

Стас 14 октября, 2022 год
Замовив фільтра та гальмівні диски. Все прийшло, і таке як в описі

RESTAUTO

Толік 13 октября, 2022 год
Взагалі все супер, вибір запчастин великий. Замовив підшипник ступіци на своє авто, все добре

Всім задоволений.Рекомендую.

Макс 13 октября, 2022 год
Замовляв зовнішній ШРУС на Lancer 9. Менеджер допоміг вибрати і за ціною і за якістю.Товар прийшов швидко.Всім задоволений.Рекомендую.

запчастини гарної якості.

Тимур 12 октября, 2022 год
Хочу подякувати колективу компанії за гарне відношення до клієнтів! Завжди підкажуть, допоможуть підібрати запчастини. Відправлення приходять вчасно і запчастини гарної якості.

ДЯКУЮ

Анатолій 12 октября, 2022 год