Покупка атозапчастей в RestAuto отзывы

Оцените Покупка атозапчастей в RestAuto

Дякую за вашу працю .

Ден 16 августа, 2022 год
Замовляв скло на Тойоту короллу. Все прийшло цілим. Дуже задоволений сервісом. Дякую за вашу працю .

Все добре працює

ФЕДІР 14 августа, 2022 год
Сервіс у магазині організований на відмінно. Декілька разів замовляв тут запчастини на свою Mazda. Працюють за передоплатою, але загалом ціни нижчі за ринкові. Із якістю проблем не виникало. Все добре працює.

Спасибі Владу

Чернов 11 августа, 2022 год
Замовляв магнітолу в цьому інтернет магазині. Доставили в термін як обіцяли у відмінному стані, спасибі Владу.

Замовлення отримав

Тімур 11 августа, 2022 год
Замовлення отримав! Дуже задоволений якістю і оперативністю відправки. Буду рекомендувати Вас друзям і знайоми Дякую!!!

адекватні ціни

Олеся 10 августа, 2022 год
Нормальна альтернатива, коли терміново потрібні запчастини. Можна пристойно заощадити. Запчастини хорошої якості, ціни теж дуже адекватні. І доставка добре налагоджена.

Дякуємо за якісний товар!

Орест 10 августа, 2022 год
Дякуємо за якісний товар! Досить тривалий період шукав магазин, де зможу замовити якісні запчастини за гарною ціною. І ось мені порадили RESTAUTO. Зробив перше замовлення і здивувався оперативністю. Ще раз дякую

рекомендую до співпраці

Дима 10 августа, 2022 год
Розбив піддон на Volkswagen Т4, шукав із датчиком, знайшов лише у них на сайті. Замовив, зробив передоплату. Піддон доставили, все супер. Ціна нормальна відповідає. Дякую 5+

Олег 8 августа, 2022 год
Підібрали запчастини до Audi A4 b9 - бампер, фари, капот, праве крило, кріплення і т.д. Рекомендую.

Дуже оперативно

Артур 8 августа, 2022 год
Хлопці молодці швидко знайшли і привезли до Києва бампер на мій DISCOVERY. Дуже оперативно та ціни адекватні.

дуже задоволений Restauto

Андрій 8 августа, 2022 год
Постійно допомогають з доставкою запчастин. Кваліфіковані менеджери. Неодноразово звертаюсь і дуже задоволений Restauto

Хороший сайт

Тарас 8 августа, 2022 год
Хороший сайт, вибрав бампер, замовив десь тиждень і бампер у мене у відділенні, прийшов як на фото, менеджер тримав у курсі до моменту отримання. Всім раджу!

Можна рекомендувати!

Назар 5 августа, 2022 год
Декілька раз замовляв різні запчастини.
Швидко, конкретно, вчасно.Приємно мати справу!

Буду й надалі з вами прцювати!!!

Денис 5 августа, 2022 год
Доброго дня, замовляв запчастини до форд с мах, захист двигуна і фільтр повітряний , дуже швидко все приїхало , все ок , дякую.

Без зауважень

Саша 4 августа, 2022 год
Замовляв замок запалювання на Honda Accord. Висловлюю подяку менеджеру Владу за оперативність та уважність. Без зауважень. Рекомендую.

усім рекомендую!

Максим 4 августа, 2022 год
Усім рекомендую! Дуже сподобався сервіс RESTAUTO, відповідальні працівники. Я особисто мав справу з менеджером Олександром, дуже терпляча та відповідальна людина.

Велика поляка компанії

Ярослав 3 августа, 2022 год
Купував багато запчастин на свою бмв по передку. Все підібрали професійно. Працював з менеджером Володимиром. Велика подяка компанії.

Дякую за вашу роботу

Олександр 3 августа, 2022 год
Замовляв досить великий список запчастин на X trail t31, все приїхало як домовлялися , стан як і обговорювався, дякую за вашу роботу, в Україні їх знайти практично не можливо

Генадій

Тарас 31 июля, 2022 год
Всім рекомендую!!! Замовляв фару.Все в ідеальному стані прийшло швидко

Якість просто супер

Таміла 31 июля, 2022 год
Привіт, отримала посилку з своїми запчастинами) Дуже задоволена)) Якість просто супер. Дякую велике)))

Приємні ціни та менеджери, дякую.

Ярослав 31 июля, 2022 год
Всім привіт, замовляв у хлопців капот на ауди, все прийшло як на фото і досить швидко. Приємні ціни та менеджери, дякую.

Відмінна компанія та персонал

Олексій 29 июля, 2022 год
Відмінна компанія та персонал. Замовляли задню балку kia ceed. Прийшла швидко без вад. Машинка як ожила. Дякую Рест авто буду вас усім радити

Раджу всім цю компанію

Маринка 29 июля, 2022 год
Доброго дня ! Раджу всім цю компанію. Замовляла ущільнювач скла на хонду все прийшло дуже швидко та якісно!

Купував на реставто

Кирило 27 июля, 2022 год
Купував на реставто накладку на поріг та один колісний диск. Чудово спрацювали. Всім задоволений. Швидка доставка

RestAuto

Євген 27 июля, 2022 год
Вперше скористався послугами RestAuto. Замовляв для свого авто пасажирські передні двері з Польщі. Спрацювали добре. Двері прийшли без м'ятин та іржі. Тобто прийшло так як було обумовлено при замовленні. Дякую

дякую

Михайло 26 июля, 2022 год
Довго шукав скло заднє на mercedes. Переживав як то його мають доставити ціле, але хлопці настільки гарно упакували, що взагалі ніяких проблем не було. Рекомендую компанію RESTAUTO

покупець

Антон 26 июля, 2022 год
Хочу написати про позитивну співпрацю з компанією. Дуже оперативно та якісно. ВСІМ ЗАДОВОЛЕНИЙ.Моє авто зараз як нове

швидко і дешево

Катерина Олегівна 24 июля, 2022 год
Була дуже засмучена, тому що зламалася моя машина, а грошей було обмаль, знайшла по інтернету компанію restauto подзвонила і мені знайшли і підібрали по ціні все , що мені було потрібно. Менеджер Олександр великий молодець

skoda fabia

Олександр 24 июля, 2022 год
Замовив полицю багажника на свою skoda fabia. Прийшла дуже швидко. Задоволений

купував фари

Руслан 7 июля, 2022 год
Купував фари, сервісом дуже задоволений, менеджери чуйні, знайшли і вислали все дуже швидко, рекомендую!

Відмінно

Антон 7 июля, 2022 год
Мої рекомендації, даному магазину. Чітка 5 з 5 можливих. Все чітко та швидко ,без обману. Дякую за плідну співпрацю.

Покупка атозапчастей в RestAuto

Автозапчасти