Покупка атозапчастей в RestAuto отзывы

Оцените Покупка атозапчастей в RestAuto

Катерина 7 июля, 2022 год
Доброго дня, замовляла карти дверей до автомобіля mitsubishi. Рекомендую!

Буду звертатися ще

Єгор 6 июля, 2022 год
Доброго дня. Мені був потрібен захист двигуна на мій Volkswagen, придбав на restauto, дякую, буду звертатися ще

skoda fabia

Мирослав 6 июля, 2022 год
Потрапив у ДТП, прийшлося шукати запчастини на моє авто, довго не міг знайти за адекватною ціною. Знайомі порадили restauto , замовив в них і не пошкодував , дякую

молодці

Дмитро 5 июля, 2022 год
Купив крило заднє mercedes s coupe 217. Замовляв для брата, все добре. Подякували

Дякую дуже

Микола 5 июля, 2022 год
Тросики передач Chevrolet spark m300 . Як на б/у просто ідеальні. Дякую, задоволений своєю покупкою

Audi А8

Руслан 4 июля, 2022 год
Купив фільтр повітряний на Audi А8. Все гарно, упакований дбайливо, такий як за описом на сайті

Покупкою задоволений

Рома 1 июля, 2022 год
Хочу поділитися враженнями. Замовив полицю багажника на мою skoda fabia 1 хетчбек. Спрацювали хлопці дуже добре. Дякую Покупкою задоволений

Оцінка 5

Арсен 1 июля, 2022 год
Вказав Він код, замовив деталь. Все підійшло. Доставка швидка. Оцінка роботи 5

рекомендую

Валерій 30 июня, 2022 год
Замовляв оригінальні ковпаки на шкоду. Менеджери роблять свою роботу, рекомендую.

обслуговування на високому рівні

Коля 30 июня, 2022 год
Замовляв решітку радіатора на passat. Товар супер, обслуговування на високому рівні

Запчасти

Леонид 28 июня, 2022 год
Купил в restauto, крыло на opel пришло в короткие сроки, и даже в цвет подошло

Особиста подяка

Юрий 28 июня, 2022 год
Хочу подякувати менеджеру Іванову Олександру,за його допомогу. Підказав,що взяти краще. Я йому довірився і він мене не підвів. Дуже задоволений запчастинами та роботою менеджера

Знахідка для жінки

Анастасія 28 июня, 2022 год
Зломалася моя автівочка, потрібна була сила силенна запчастин.Менеджер допоміг мені з пошуком. Ціна виявилась адекватною.Запчастини хоч і б/у та стан ідеальний.

Renault scenic

Микола 27 июня, 2022 год
Крило праве переднє Renault scenic, ОТРИМАВ ВЧАСНО, відмінна робота компанії!

Задоволений

Тарас 22 июня, 2022 год
Брав бампера заднього червоного на Hyundai під покраску. Прийшов такий як на фото.Покупкою задоволений

Mercedes

Михайло 22 июня, 2022 год
Мультифункціональний руль в шкірі просто клас. Дякую restauto

супер

Тимур 22 июня, 2022 год
Покупал фару на audi a6 . Благодарности нет предела. Всё идеально, как и должно быть, спасибо менеджерам компании

супер

Андрей 21 июня, 2022 год
Доброго времени суток.Заказывал накладку порога багажника, пришла вовремя в отличном состоянии.

Дякую

Сергій 21 июня, 2022 год
Замовляв скло на кришку багажника Mazda CX5.Замовлення отримав.Рекомендую

Доброго дня

Степан 20 июня, 2022 год
Часи такі,що авто має бути весь час на ходу. От і в мене трапилась пригода, що потрібно було ремонтуватися.Дав менеджерам списка усього необхідного, знайшли підібрали, прислали.Я задоволений.Дякую.

Фірма хороша

Григорій 19 июня, 2022 год
Купляв бампер на авто.Все прийшло як на фото та за описом.Дякую за швидку доставку

Дякую

Тимур 16 июня, 2022 год
Відношення до клієнтів на вищому рівні.
Замовив магнітолу, попередньо скинув VIN авто, менеджер знайшов, я скинув завдаток. Тепер насолоджуюся музикою в своєму авто. Дякую

Вельми дякую

Володимир 15 июня, 2022 год
Купив б/у фонарь задній на Volkswagen Passat. Поставив - все працює
Ціна хороша.Дякую

Шустрые ребята

Роберт 14 июня, 2022 год
WOW
Привезли мне из Польши диски на BMW X5
Был приятно удивлен.Все так как хотел.

Покупкою задоволений

Гость 14 июня, 2022 год
Придбав в цій фірмі бампер передній на Man. Все добре. Привезли швидко

Спасибо большое

Стас 5 июня, 2022 год
Теперь у моего Kawasaki есть новый расширительный бачок. Всё благодаря RESNAUTO и менеджеру Роману

Віктор 5 июня, 2022 год
Багато говорити не люблю. Все добре, хлопці свою роботу знають.

Очень доволен

Дмитрий 5 июня, 2022 год
Попал в дтп, чуть с ума не сошёл, ну думаю всё, останусь без копейки. А так на просторах интернет наткнулся на реставто. Заказал всё , что нужно. Всё пришло, такое как на фото и в описании. Очень доволен

результат очень порадовал

Евгений 5 июня, 2022 год
Блок предохранителей на мою Toyota rav просто супер. Честно, сомневался, заказывать или нет. Так как нужно было оплачивать предоплату. Но результат очень порадовал.

Запчасти, просто заглядение.

Рома 5 июня, 2022 год
Никогда не писал никаких отзывов, но тут решил. Понравились мне эти ребята. Помогли подобрать всё, что мне нужно. Запчасти, просто заглядение.

Покупка атозапчастей в RestAuto

Автозапчасти