Покупка атозапчастей в RestAuto отзывы

Оцените Покупка атозапчастей в RestAuto

Олена 23 ноября, 2022 год
Купувала лампи розжарювання ближнього світла для свого автомобіля. Зручно те, що я ввела на сайті марку свого автомобіля, і сайт видав весь асортимент товарів, які підходять саме для нього. Працівник магазину проконсультував та допоміг мені вибрати лампи. Лампи працюють, добре світять і головне, що оригінальні.

Відмінне обслуговування

Олексій 23 ноября, 2022 год
Нещодавно замовляв тут свічки запалювання. Дуже сподобався великий вибір товарів та зручний пошук потрібних деталей за каталогом. Після швидкого замовлення зі мною зв'язався менеджер та допоміг завершити оформлення, свічки були доставлені в ідеальному стані . Рекомендую всім водіям користуватися послугами цього інтернет магазину, тому що тут можна придбати будь-яку необхідну запчастину за доступною ціною та при відмінному обслуговуванні.

Кращі!

Марк 23 ноября, 2022 год
Мій співробітник рекомендував цей магазин. Так як на фірмі в парку 6 машин, запчастини та розхідники потрібні досить часто. Вирішив ознайомитися з цінами та асортиментом. Експлуатую авто марки Renault Kangoo. Я купив кілька комплектів амортизаторів. Менеджер грамотно пояснив різницю між виробниками, допоміг визначитися, які фірми підійдуть для наших умов експлуатації авто. Замовив та отримав усе те, що замовляв.

Велике дякую!

Михайло 22 ноября, 2022 год
Даний інтернет-магазин шикарний звичайно, знайшов його за оголошенням коли шукав запчастини до свого автомобіля Chevrolet Orlando, а саме підшипник ступиці . Він був у наявності за доступною мені ціною, я відразу і замовив його. Доставку зробили швидко новою поштою, як і обіцяли, все приїхало у доброму стані. Велике дякую!

дякую

Тарас 22 ноября, 2022 год
Замовив трос ручного гальма на Тойоту Корола, все добре, вже стоїть на авто

Всім вдалих покупок!

Алекс 20 ноября, 2022 год
Добрий день.Хочу подякувати компанії restauto за якість запчастин (в моєму випадку гальмівні колодки ), замовив, підібрали, я підтвердив замовлення. Отримав свої запчастини. Приїхав на станцію на заміну колодок до автомеханіка, той сказав не хвилюйся це оригінал! І тут я звичайно розквіт!
Тож я можу рекомендувати цю компанію!

Раджу

Роман 20 ноября, 2022 год
Ніде не міг знайти паливний насос, на свій Лексус. Друг порадив https://restauto.com.ua/ua/ Я зв'язався, проконсультувався, і...порядок. Раджу

дякую за запчастини

Святослав 18 ноября, 2022 год
Дуже вражає коли тебе чують і розуміють без роздратування, навіть коли повторюєшся або чогось не зрозумів. Кваліфікована та уважна допомога з добірки запчастин приємно тішить.
Раніше шукав на різних ресурсах або на ринку, але потрапивши на цей сайт на ньому і залишився.Дякую.

РЕСТАВТО

Андрей 18 ноября, 2022 год
Все налагоджено. Та й ціни доступні. Загалом взагалі без претензій. Фахівці хорошого рівня

Приємно працювати з вами!

Тімур 17 ноября, 2022 год
Дякую компанії за швидку обробку замовлення та оперативне відправлення. Ціна/якість - на висоті, Дякую!

До нових замовлень

Стас 17 ноября, 2022 год
Дуже приємно вражений замовленням, швидко зв'язалися зі мною. ЗАПЧАСТИНУ ВЖЕ ОТРИМАВ.Дякую.

Олексій 15 ноября, 2022 год
Добрий день.
У цьому магазині була найнижча ціна оригінальної запчастини б/у. Ризикнув, замовив, передзвонили одразу ж, сплатив завдаток– приїхав товар за 10 днів. Оригінал!
Магазин рекомендую, додав собі до закладок.

Спасибі

Артем 15 ноября, 2022 год
Терміново знадобились амортизатори на автомобіль. Випадково знайшов цей магаз, ціна зацікавила, дуже порадувала швидка обробка замовлення, менеджер уточнив усі дані, нічого зайвого, все по суті, проконсультували, оформили. Спасибі за оперативність!

Костянтин 15 ноября, 2022 год
Замовив ступиці передні та задні на своє авто. Знайшов інфо- про фірму у Фейсбуці. Зателефонував, все зрозуміло пояснили і запропонували варіанти. Все чітко! Дякую, звертатимуся.

Привіт З Харкова

Олександр 15 ноября, 2022 год
Всім привіт! Приємно спілкуватися з професіоналами. РЕКОМЕНДУЮ. Знайшов час залишити відгук тому що хороше мало хто пише, а погане тільки все і здатні написати та ще сусідів підтягнути. Удачі вам і процвітання.

Леонід 14 ноября, 2022 год
Хороший магазин, менеджер допоміг у підборі, все прийшло як треба було, машина на ходу, мета виконана, дякую за швидкість і правильність підбору та швидкість відправки, рекомендую!

Запчастиною цілком задоволений

Дмитро 14 ноября, 2022 год
Замовляв нижній підшипник рульової колонки для гольф 2, менеджер передзвонив протягом 10 хвилин, поспілкувалися, я скинув передоплату за запчастину, чекав тиждень, бо везли з Польщі. Запчастиною цілком задоволений

Рекомендую звертатися до цього магазину!

Артур 11 ноября, 2022 год
Оцінка найвища, обслуговування на високому рівні швидко і компетентно дуже задоволений залишився, спасибі. Рекомендую звертатися до цього магазину!

ВСЕ ДОБРЕ

Толік 9 ноября, 2022 год
Замовляли прокладки на джип черокі, все ОК, рекомендую

Надіслали все як на фото, та за описом на сайті

Мирон 9 ноября, 2022 год
Швидко зв'язалися та надіслали додаткові фото на вайбер. Надіслали все як на фото, та за описом на сайті

дякую

Ростік 7 ноября, 2022 год
Добрий день.
Магазин зацікавив низькими цінами, грамотний підбір запасних частин відправили дуже швидко. Дякую

Рекомендую.

КОЛЯ 7 ноября, 2022 год
Зв'язалися протягом години, всі моменти обговорили, зробив оплату і наступного дня відправили ремені та ролики. Вже неодноразово замовляв у цього продавця, все швидко і актуально. Рекомендую.

Деталь підійшла, дякую

Федір 7 ноября, 2022 год
Цілком нормальні хлопці. Замовляв поки що лише 1 раз, підбирав запчастину самостійно і просив перевірити. Задні колодки на Сузукі Гранд Вітару. Перевірили, підтвердили, що правильно.
Деталь підійшла, дякую

супер

Леонід 7 ноября, 2022 год
Дуже сподобався даний інтернет-магазин, замовляв вкладки шатуна товар відповідає опису! Передзвонив менеджер все уточнив роз'яснив, Молодець!))
Посилка доїхала швидко, навіть швидше ніж очікував!
Хороший магазин рекомендую !!!!!
Якщо ще щось знадобиться для авто, я вже знаю де замовити!))

Всім рекомендую!

Сергій 3 ноября, 2022 год
Не вперше замовляю запчастини у цього продавця. Професіоналізм менеджерів як завжди на найвищому рівні, кожну деталь перевіряють на сумісність з автомобілем, успіхів та мирного неба Вам у наш нелегкий час. Всім рекомендую!

Товаром задоволений

Антон 3 ноября, 2022 год
Раніше ніколи не користувався інтернет-магазинами для запчастин, але зараз важко на ринку щось знайти. Шукав, питав по знайомих, щоб не обпектися. Сусід по гаражі порадив RESTAUTO
Ну що сказати. Товар отримав дуже швидко наскільки може працювати Нова Пошта. Товаром задоволений повністю,упакували добре.Ціна найнижча яку я тільки знайшов,якість вогонь

Роботою магазину задоволений.

Вова 3 ноября, 2022 год
Замовляв комплект прокладок двигуна, вкладиші та інші дрібниці.
Ціна актуальна відправили наступного дня, як і домовлялися бо все було в наявності
Роботою магазину задоволений.

Усе оперативно.

Євген 3 ноября, 2022 год
Залишав замовлення на сайті в робочий час. Менеджер зателефонував протягом 10 хвилин. Запропонував кілька варіантів на вайбері. І того ж дня товар було вже відправлено. Дякую! Усе оперативно.
Нові амортизатори вже виконують свою функцію

Все добре

Максим 1 ноября, 2022 год
Замовлення виконано в заявлений строк. Хороша комунікація в процесі замовлення та очікування на запчастину . Рекомендую .

Олексій 1 ноября, 2022 год
Чітко та швидко
Сплатив – відправили – поставив – працює.
Так і має бути. Рекомендую.

Покупка атозапчастей в RestAuto

Автозапчасти