Покупка атозапчастей в RestAuto отзывы

Оцените Покупка атозапчастей в RestAuto

Гарно дякую

Толік 21 декабря, 2022 год
Привіт, купував у хлопців накладку на поріг та один колісний диск. Все файно. Гарно дякую

Буду замовляти ще

Валерій 21 декабря, 2022 год
Замовив капот на Renault Captur. Все ок, вже стоїть на машині. Дякую

Задоволений обслуговуванням та доставкою.

Ігор 19 декабря, 2022 год
Замовляв панель приборів на Mercedes, прийшла швидше, ніж очікував, в ідеальному стані та гарно упакована. Задоволений обслуговуванням та доставкою.

Залишилися приємні враження від покупки

Антон 19 декабря, 2022 год
Замовляв дисплей на Сітроєн С4 Гранд Пікассо. Менеджер ввічливий, запропонував оптимальний варіант. Товар прийшов справний, такий, як у описі. Залишилися приємні враження від покупки. Дякуємо.

Кваліфіковані менеджери

Сергій 19 декабря, 2022 год
Замовляв датчик АBS на смарт 450. Запчастина прийшла у строки та в обумовлену вартість. Кваліфіковані менеджери все підкажуть і розкажуть.

Покупкою задоволений

Леонід 19 декабря, 2022 год
Замовляв карданний вал на свій Nissan. Оперативно, професійно, якісно.Дякую

Велике людське дякую

Орест 15 декабря, 2022 год
Брав коробку передач на Fiat, прийшла як в описі, так і на фото. Повністю задоволений. Велике людське дякую

Хлопці великі молодці

Женя 15 декабря, 2022 год
Для мене це був ризик, замовляти таку запчастину б/в, та все ж ризикнув бо гарна ціна була . Замовив дзеркало праве на subaru forester. Все прийшло чітко та гарно упаковане .Хлопці великі молодці

Тарас 14 декабря, 2022 год
Замовив хромовану накладку правих передніх дверей на ford kuga mk1 прийшла досить швидко, а якість суперова

РЕКОМНДАЦІЯ RESTAUTO

Артур 14 декабря, 2022 год
Доброго дня, хочу залишити свою рекомендацію.Товар відмінний, все влаштувало.

Буду замовляти ще

Петро 14 декабря, 2022 год
Замовляв кришку багажника.Деталь прийшла така, як було зазначено на сайті, стан ідеальний ціна гарна.

Макс 12 декабря, 2022 год
Замовляв карданний вал на Nissan, ВСЕ ЧІТКО. Доставка 10 днів. Працюють за передоплатою. Товар був упакований добре та відповідає опису на фото. Дякую.

Задоволений

Гость 12 декабря, 2022 год
Зробив замовлення, потрібна була фара, приїхала в ідеальному стані і за прийнятною ціною. Задоволений

Дякую за співпрацю

Леонід 11 декабря, 2022 год
Зламалася машина, переплачувати не хотілося, знайшов хороший варіант в інтернеті. Замовив. Все добре. Тепер замовлятиму тільки тут, тільки на Restauto.

Завжди все на високому рівні

Юрій 11 декабря, 2022 год
Запчастини для свого BMW купую тільки тут рік точно. Нормально проконсультують і не затягують із відправкою замовлення. Завжди все на високому рівні та в повній комплектації.

Рома 8 декабря, 2022 год
Хочу відзначити добре продуманий сайт та зручний пошук необхідних запчастин.Від співпраці з магазином залишилися лише приємні враження. Замовляв зовнішнє дзеркало для Мазди, при отриманні, дзеркало добре було запаковано та не пошкоджено. Дякую

Resauto молодці

Денис 7 декабря, 2022 год
Весь час користуюсь послугами компанії, завжди підкажуть і допоможуть.Бажаю фірмі процвітання

Дякую за допомогу та оперативність

Сергій 7 декабря, 2022 год
Замовив на сайті диск зчеплення, прийшов такий як мені треба. Дякую за допомогу та оперативність

Буду звертатися ще

Поліна 7 декабря, 2022 год
Відмінний магазин,шукала дуже довго запчастину знайшла тільки тут. Менеджери супер допомогли з пошуком. Запчастина в хорошому стані. Дякую

дякую компанії за файні запчастини

Михайло 6 декабря, 2022 год
Шукав паливний насос за адекватною ціною та ще деякі з/ч на своє авто, робота я вам скажу не з легких, на щастя знайшов його на сайті в реставто, ціна гарна якість також. Одним словом дякую компанії за файні запчастини

дякую

Єгор 6 декабря, 2022 год
Замовив в цьому магазині запчастину на Вольво, а саме накладку двері на правий бік, по часу трохи не вклалися хлопці, прийшлось трохи зачекати, але в цілому задоволений і фірмою і роботою сервіса. Дякую

Подяка

Тарас 5 декабря, 2022 год
Порадив цей магазин колега по роботі , дуже задоволений роботою фірми та запчастинами. Менеджер Влад, дякую тобі

супер

Макс 2 декабря, 2022 год
На свою Мазду замовляв у цьому магазині комплект зчеплення. З вибором моделі мені допомагав менеджер. Якщо ще виникне необхідність у купівлі запчастин , замовлятиму тут. Загалом співпрацею з магазином залишився задоволений, дякую!

Ренат 30 ноября, 2022 год
На сайті дуже зручний інтерфейс, необхідні запчастини для свого автомобіля знайшов за 3 хвилини, пошук влаштований так, що помилитися неможливо. При любих запитаннях на допомогу прийде телефонна лінія та консультування. До речі, оператори тямущі та знаючі хлопці. Дякую

Супер

Костя 30 ноября, 2022 год
Замовляв у магазині передні стійки на свою машинку Якістю стійок і ціною задоволений.Дуже класно , що є менеджери консультанти які завжди допоможуть з вибором, а також великий асортимент автозапчастин

Максим 28 ноября, 2022 год
На будь-який автомобіль, яким би він не був, згодом потрібні деталі. Магазинів в інтернеті багато, але не завжди можна купити якісну деталь за адекватною ціною. Мені потрібен був комплект зчеплення на Audi Дізнався у менеджера за телефоном ціну, наявність оригіналу та термін доставки, угода пройшла вдало Якщо треба буде щось замовити, то виключно в цьому магазині

Відгук

Мирослав 28 ноября, 2022 год
Дякуємо хлопцям за хороший сервіс, конкурентні ціни та швидкість. Під час розбирання на СТО виявилося, що шрус треба міняти, а ніде не було , а тут знайшли

Сергій 28 ноября, 2022 год
Замовляв свічки для своєї нової машини. У мене ніколи не було Ауді, тож попросив підібрати гідний варіант і щоб укластися до бюджету. Дякуємо менеджерам за хорошу рекомендацію. Вже місяць машина працює без нарікань. Зручно, що можна замовити не виходячи з дому

Задоволена вашим сайтом

Марія 24 ноября, 2022 год
Тиждень тому замовляла у вас гальмівний диск ABE C3W012ABE на Audi A6 , ціни досить помірні. Задоволена вашим сайтом.

супер

Саша 24 ноября, 2022 год
При плановому ТО на СТО повідомили, що необхідно деякі деталі замінити, а так я волію самостійно купувати всі матеріали і оплачую лише роботу, потрібно було знайти комплектуючі. У цих хлопців знайшов усе, що мені потрібно

Покупка атозапчастей в RestAuto

Автозапчасти